Skip to main content
Loading

Příčkový systém Put Použijete všude kde potřebuje te rozdělit prostor příčkou, umožňující vysoce kvalitní dělení kancelářských, reprezentačních a podobných interiérů za výhodných ekonomických podmínek pomocí skleněných a celoskleněných, případně i sádrokartonových příček.

Rozdělení kanceláře skleněnou příčkou Put Provedení příčky Put: základ konstrukce příčky tvoří skelet z profilů fy PUT (pozink.ocel 0,55mm). Obložení konstrukce je připevněno ocelovými lištami, které jsou překryty ozdobným zakončením z hliníku, šíře 40mm, přírodní elox. Nově naleznete v naší nabídce i celoskleněné příčky.

Možnosti 
Příčka plná: sádrokarton (různé povrchové úpravy) dřevěné desky dřevotříska různých povrchů atp.

Příčka prosklená: dvojité zasklení,  dvojité zasklení se žaluzií.

Příčka celoskleněná: vhodná i do bytových prostor jako rozdělení interiéru. Na celoskleněnou příčku používáme vrstvené, kalené bezpečnostní sklo.

 Příčka sádrokartonová: Na místech kde není potřeba zvolit příčku skleněnou, můžeme použít příčky sádrokartonové, případně z jiných stavebních materiálů.

Systém PUT doplňují zárubně pro dveře různého provedení, rohové a "T" sloupky.

Příčky v základní provedení přírodní elox lze za příplatek dodáme v barvách dle stupnice RAL.

Výhody: Jednoduchá čistá montáž příček s malými nároky na pracovní prostor. Při vstřícné organizaci realizace, je možno dle dohody stavbu provést za provozu. Příčky Put jsou z velké části český výrobek.

Fotografie naleznete v sekci

FOTOGALERIE

© 2022 PŘÍČKY PUT 

Facebook