Interiérové příčky Put, skleněné - sádrokartonové

Nová kancelář Seznam.as Příčky put
Nová kancelář Seznam.as Příčky put
Nová kancelář Seznam.as Příčky put
Nová kancelář Seznam.as Skleněné Příčky put

Příčkový systém Put Použijete všude kde potřebuje te rozdělit prostor příčkou, umožňující vysoce kvalitní dělení kancelářských, reprezentačních a podobných interiérů za výhodných ekonomických podmínek pomocí skleněných a celoskleněných, případně i sádrokartonových příček.

Rozdělení kanceláře skleněnou příčkou Put Provedení příčky Put: základ konstrukce příčky tvoří skelet z profilů fy PUT (pozink.ocel 0,55mm). Obložení konstrukce je připevněno ocelovými lištami, které jsou překryty ozdobným zakončením z hliníku, šíře 40mm, přírodní elox. Nově naleznete v naší nabídce i celoskleněné příčky.

Možnosti 
Příčka plná: sádrokarton (různé povrchové úpravy) dřevěné desky dřevotříska různých povrchů atp.

Příčka prosklená: dvojité zasklení dvojité zasklení se žaluzií.

Příčka celoskleněná: vhodná i do bytových prostor jako rozdělení interiéru. Na celoskleněnou příčku používáme vrstvené, kalené bezpečnostní sklo.

 Příčka sádrokartonová: Na místech kde není potřeba zvolit příčku skleněnou, můžeme použít příčky sádrokartonové, případně z jiných stavebních materiálů.

Systém PUT doplňují zárubně pro dveře různého provedení, rohové a "T" sloupky.

Příčky v základní provedení přírodní elox lze za příplatek dodáme v barvách dle stupnice RAL.

Výhody: Jednoduchá čistá montáž příček s malými nároky na pracovní prostor. Při vstřícné organizaci realizace, je možno dle dohody stavbu provést za provozu. Příčky Put jsou z velké části český výrobek.