Skip to main content
Loading

Příčky Put celosklo

Příčky Put celosklo

Obrázek 1.
Použité panty sklo/zed´. Lze použít i panty sklo/sklo. Tyto panty mají v sobě zabudovaný samozavírač, drží v otevřeném stavu na 90 stupních.

U těchto pantů na dveřích lze požít různé druhy zámků a dveřních úchytů (madel). Lze použít i do celoskleněné stěny. Povrchová úprava: přírodní elox, broušená nerez, lesklý chrom.

 Příčky Put celosklo
Obrázek 2.
U tohoto typu jsou dveře přichyceny  vrchním a spodním trnem. Lze použít i podlahový, nebo podhledový samozavírač. V případě samozavíračů lze požít dveřní úchyty (madla). Tento typ lze použít, jak do celoskleněné příčky, tak do samostatných dveří.  Povrchová úprava: přírodní elox, broušená nerez, lesklý chrom, nebo v barvě.

Skleněné příčky put
Obrázek 3.
Dveře jsou v hliníkové zárubni, která je zabudována do celoskleněné příčky. Výhoda je, že dveře dorážejí na gumové těsnění,  nevzniká mezera mezi dveřmi a skleněnou stěnou, nebo zdí. Zárubeň může být zabudovaná kamkoli v celoskleněné stěně
v jakékoli šířce i výšce. Povrchová úprava zárubní a okolních profilů: přírodní elox, imitace broušený nerez, nebo v jakékoli barvě. 

Příčky Put celosklo
Obrázek 4.
Dveře na pantech sklo/sklo, lze použít i sklo/zeď. Tyto panty jsou polohovací, drží v otevřeném a zavřeném stavu. Na dveře se proto dají použít dveřní úchyty (madla). Povrchová úprava: broušená nerez, nebo lesklý chrom.

© 2022 PŘÍČKY PUT 

Facebook